O apartmánu

 

St. James’ Square Apartment se nachází v historickém centru Brna, v domě s výtahem, na jednom z nejkrásnějších brněnských náměstí, přímo v pěší zóně vedle kostelu Sv. Jakuba. Většina památek je dostupná v pěší vzdálenosti. Apartmán je kompletně nově zařízený moderním vybavením. Působí vzdušným a světlým dojmem.

Ubytování až pro pět lidí

V apartmánu se mohou pohodlně ubytovat dva hosté přímo ve vlastním pokoji s velkou manželskou postelí (možností přidání dětské postýlky). V obývacím pokoji je jště jedna samostatná postel. Další dva hosté se mohou vyspat na rozkládacím gauči v obývacím pokoji. Gauč po rozložení nabídne plochu lůžka 190x160cm, ubytovací kapacita je tedy až 5 hostů.

Ubytování v apartmánu v centru Brna nabízí

Hosté mají k dispozici velkou střešní terasu, kde se mohou opalovat, grilovat nebo jen tak sedět a relaxovat. Terasa je soukromá a celoročně přístupná přímo z apartmánu.

V obývací části apartmánu, která je spojena s kuchyňským koutem, je hostům k dispozici televize s plochou obrazovkou, domácím kinem a DVD přehrávačem. Hosté také mohou využít pracovní stůl a Wi-Fi připojení zdarma.

Kompletně vybavené ubytování

Apartmán disponuje velkou, plně vybavenou kuchyní, vč. kávovaru. Pro hosty je připraven velký stůl, kde mohou pohodlně posedět. V kuchyni je pro Vás připravena rozpustná káva, sirup a čaj. Součástí vybavení je varná deska, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, myčka. Obchod s potravinami je vzdálený 5 minut chůze. Pokud hosté nebudou chtít pro přípravu jídla využít plně vybavenou kuchyni, mohou využít možnosti stravování v některém z brněnských podniků v okolí. Snídani hosté mohou zakoupit v přízemí rezidence. Na Jakubském náměstí (James’ Square) se nachází kavárny, obchůdky a zmrzlinárny, kde může host pořídit kontinentální snídani, bagety, pečivo, případně palačinky. Stejně tak i na obědy a večeře si host může zajít do blízkých restaurací, kterých jsou v pěší vzdálenosti desítky. Nacházíte se v samém historickém centru Brna.

Poloha ubytování v apartmánu v Brně

James’ Square Apartment se nachází 2 minuty chůze od centrálního brněnského náměstí, Náměstí svobody a 10 minut chůze od Hlavního nádraží Brno. Pokud host využije městskou dopravu na Náměstí svobody (z Hlavního nádraží 3 minuty tramvají), dojde k apartmánu za 3 minuty.

Parkování je možno v přilehlých ulicích, případně lze za příplatek zařídit parkování v parkovacím domě vzdáleném 10 minut chůze od apartmánu.


Zajímavosti ve městě

V Brně je celá řada památek a rozsáhlé podzemí. Stará radnice se nachází 7 minut chůze od apartmánu. Zde je také turistické informační centrum. Zelný trh s kašnou Parnas a vchodem do podzemí 8 minut chůze, Kostel sv. Jakuba, kde je také jedna z největších kostnic v České republice (The Ossuary of St. James’ Church), je přímo u vchodu z apartmánu. Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov) se nachází 10 minut chůze, Kostel Jana Amose Komenského - Červený kostel 7 minut chůze. Hrad Špilberk 17 minut chůze. Rádi Vám doporučíme zajímavá místa v Brně a vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.

Ověření dostupnosti a ceny

Naše apartmány

Apartmán na Vodní

Vodní 1a
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz


 

Apartmán Jakubské náměstí

Jakubské nám. 7
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmán Voyages

Jakubské náměstí 6
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmánový dům Kopečná

Kopečná 3
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz