Apartmán Brno

Brno je aglomerací čítající přes 400 tisíc obyvatel, rozkládající se na ploše přesahující 230 km2. Většina významných historických památek, kulturních a správních institucí, služeb a administrativních budov je soustředěna přímo v centru Brna, nebo v jeho těsné blízkosti.

Díky prvorepublikové architektuře v Brně nenajdete široké bulváry s dostatkem prostoru pro chodce a hlavně pro stále se zvyšující počet automobilů. To vede k častým dopravním zácpám a zdlouhavému popojíždění po ucpaných komunikacích. Proto se přejíždění z jednoho konce Brna na druhý může stát poměrně adrenalinový zážitek, který bude znamenat zdržení.

Je tu však řešení, kterým je ubytování v centru Brna.

Ubytování v apartmánu Brno-střed

Proč hledat ubytování v centru Brna? Co je na něm tak zvláštního? Odpovědí na tuto otázku je hned několik.

Centrum Brna je malé, avšak jsou v něm na malém prostoru koncentrovány nejdůležitější služby, které byste během svého pobytu mohli potřebovat. Není však jednoduché najít takto dobře strategicky umístěné ubytování, zvláště když hledáte i určitý komfort a rozumnou cenu. Nehodláte-li utratit horentní sumy za předražené hotely, váš výběr se podstatně zužuje. Dále můžeme vyselektovat pensiony, které se v centru ani nenacházejí. Po těchto odečtech příliš mnoho možností nezbývá. Je tu však jedno, které zaručuje kvalitu za velmi příznivou cenu. Je jím ubytování v soukromí v apartmá.

Je jedno, zdali jste turisté, nebo do Brna přijíždíte za prací. Váš cíl pro ubytování by měl mít společné jmenovatele. Tím jsou apartmány Brno-střed. Ty totiž dokážou být významnou konkurencí drahých hotelů.

Apartmá Brno-střed

V Brně, stejně jako v ostatních městech, není apartmánů, které si lze pronajmout jak na krátkou, tak dlouhou dobu, mnoho. Většinou se totiž jedná o klasické nájemní byty, jejichž pronájem zajišťují realitní kanceláře.

Z už tak dosti malého počtu všech apartmá v centru Brna, je podstatná část pronajata studentům, který je v Brně okolo 100 tisíc. Právě pro studenty jsou tyto byty velmi atraktivní a při větším počtu nájemníků je jsou schopni bez větších problémů zaplatit. To vede k tomu, že byty Brno-střed jsou doslova nedostatkovým zbožím. Bavíme-li se ovšem pouze o standardních bytech. Luxusní, nebo nadstandardní byty v centru města najdete vždy. Avšak pokud byste se pro tuto variantu rozhodli, připravte si dostatek peněz.

Mezi těmito drahými byty, které si lze pronajmout, existují i světlé výjimky. Jednou z nich je náš nadstandardně vybavený apartmán, ležící přímo v centru. Který je Vám k dispozici po celý rok a to jak na krátkodobé, tak dlouhodobé ubytování. Jeho umístění v centru města umožňuje jeho obyvatelům bez jakýchkoliv zábran a překážek objevovat to nejlepší, co může Brno svým návštěvníkům nabídnout.

Brno-střed a kultura

Možností je nespočet. Brno je především městem divadel a kaváren, což pramení z bohaté brněnské historie a tradice z dob Rakouska-Uherska, kdy se právě tyto instituce a podniky těšily veliké oblibě. Moderní Brno je schopno uspokojit skutečně jakéhokoliv návštěvníka.

Mnoho galerií a muzeí umístěných v samém srdci města, které se prolínají s historickými budovami a památkami, společně s rekonstruovanými ulicemi a fasádami prvorepublikových i moderních domů vytvářejí jedinečnou tvář a atmosféru Brna.

Díky tomu nejen v centru najdete množství romantických zákoutí a překrásných míst. Velmi oblíbené jsou i brněnské parky, které prošly během posledních let významnou revitalizací.

Brno, jak již bylo řečeno, je kromě obchodního a administrativního centra i rájem pro studenty. Díky jejich vysokému počtu je i podstatná část města přizpůsobena studentským požadavkům. Máte-li tedy chuť na večírek, střed města je tou pravou volbou.

V Brně si jednoduše na své přijde každý. A abyste měli vše na dosah ruky, je tu pro vás naše nabídka ubytování v nadstandardně vybaveném bytě přímo v centru města, nedaleko všech důležitých míst. Kousek od autobusového a vlakového nádraží, kousek od centrálního brněnského náměstí a jen pár minut jízdy městskou hromadnou dopravou od brněnského výstaviště. Dojedete-li do Brna autem, jistě vás potěší garážové stání přímo v bytovém domě, kde se apartmá nachází, které je již zahrnuto v ceně za pronájem.

Ověření dostupnosti a ceny

Naše apartmány

Apartmán na Vodní

Vodní 1a
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz


 

Apartmán Jakubské náměstí

Jakubské nám. 7
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmán Voyages

Jakubské náměstí 6
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmánový dům Kopečná

Kopečná 3
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz