O apartmánu

Ubytování v soukromí, v luxusně vybaveném apartmánu 1+kk (60m2) za rozumnou cenu. Apartmán disponuje vlastní klimatizací a garážovým stáním v ceně ubytování. Nadstandardně vybavené ubytování se nachází v lokalitě Brno centrum - Staré Brno, s dostupností na Náměstí Svobody (centrum Brna) 5 minut chůze, uspokojí i náročné klienty, manažery, či zahraniční hosty, kteří preferují spíše ubytování v soukromí apartmánu, než ubytování v hotelu nebo penzionu.

Virtuální prohlídka


Klikněte na obrázek a zobrazí se Vám virtuální prohlídka Apartmánu Vodní, kde si můžete apartmán “projít“ a prohlédnout.

Apartmán v Brně nabízí

Pro ubytované je v ceně k dispozici vlastní garážové stání, WiFi připojení a klimatizace. Kuchyně je plně vybavená množstvím spotřebičů a nádobím potřebným k vlastní přípravě pokrmů. Lednice může být na objednání vybavena běžným sortimentem alkoholických a nealkoholických nápojů, pro zájemce je možno zajistit luxusní alkohol a chlebíčky. V obývací části je plazmová televize se satelitním přijímačem, domácí kino a DVD přehrávač. Ve spacím koutě je umístěna manželská postel (možnost dvou oddělených postelí), která je v obývací části doplněna rozkládacím dvoulůžkem. Apartmán má ubytovací kapacitu pro 4 osoby.


Poloha ubytování v soukromém apartmánu v centru Brna

Naše ubytování v soukromí, v apartmánu na ulici Vodní, vám nabídne výbornou dopravní dostupnost. Nacházíte se 3 minuty chůze od Hlavního nádraží (hlavního brněnského dopravního uzlu) a 5 minut chůze od Náměstí svobody (centrum Brna). Když využijete možnosti vlastního garážového stání, můžete vyrazit poznávat Brno.

Naše ubytování v soukromí, v centru Brna na ulici Vodní, Vám nabídne výbornou dopravní dostupnost, zároveň se však nachází v klidné ulici s okny směřujícími do vnitrobloku na jih.

Ověření dostupnosti a ceny

Naše apartmány

Apartmán na Vodní

Vodní 1a
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz


 

Apartmán Jakubské náměstí

Jakubské nám. 7
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmán Voyages

Jakubské náměstí 6
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmánový dům Kopečná

Kopečná 3
Brno 602 00

tel.: +420 722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz