O apartmánu

Voyages apartmán se nachází v historickém centru Brna, v domě s výtahem, na jednom z nejkrásnějších brněnských náměstí, přímo v pěší zóně vedle kostela Sv. Jakuba. Většina památek je dostupná v pěší vzdálenosti. Apartmán je kompletně nově zařízený moderním vybavením. Působí vzdušným a světlým dojmem.

V apartmánu se mohou pohodlně ubytovat dva hosté přímo ve vlastním pokoji s velkou manželskou postelí (a možností přidání dětské postýlky).

Plně vybavené ubytování

V apartmánu je hostům k dispozici televize s plochou obrazovkou, domácím kinem a DVD přehrávačem. Hosté také mohou využít pracovní stůl a Wi-Fi připojení zdarma. Ložní prádlo, ručníky a osušky, mýdlo, šampón a toaletní potřeby jsou v apartmánu připraveny od Vašeho příjezdu. 

Apartmán disponuje malou, plně vybavenou kuchyní. Součástí vybavení kuchyně je mikrovlnná trouba, varná deska, varná konvice. Připravena zde pro Vás bude rozpustná káva, sirup a čaj. Obchod s potravinami je vzdálený 2 minuty chůze. Pokud hosté nebudou chtít pro přípravu jídla využít plně vybavenou kuchyni, mohou využít možnosti stravování v některém z brněnských podniku v okolí. Snídani hosté mohou zakoupit v přízemí rezidence. Na Jakubském náměstí (James’ Square) se nachází kavárny, obchůdky a zmrzlinárny, kde může host pořídit kontinentální snídani, bagety, pečivo. Stejně tak obědy i večeře může host zakoupit v restauracích, kterých jsou v pěší vzdálenosti desítky. Nacházíte se v samém historickém centru Brna.

Skvělá poloha ubytování v Brně

Voyages apartment se nachází 2 minuty chůze od centrálního brněnského náměstí, Náměstí svobody a 10 minut chůze od Hlavního nádraží Brno. Pokud host využije městskou dopravu na Náměstí svobody (z Hlavního nádraží 3 minuty tramvají), dojde k apartmánu za 3 minuty.

Parkování je možno v přilehlých ulicích, případně lze za příplatek zařídit parkování v parkovacím domě vzdáleném 10 minut chůze od apartmánu.

Zajímavosti v okolí apartmánu

V Brně je celá řada památek a rozsáhlé podzemí. Stará radnice se nachází 7 minut chůze od apartmánu. Zde je také turistické informační centrum. Zelný trh s kašnou Parnas a vchodem do podzemí 8 minut chůze, Kostel sv. Jakuba, kde je také jedna z největších kostnic v České republice (The Ossuary of St. James’ Church), je přímo u vchodu z apartmánu. Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov) se nachází 10 minut chůze, Kostel Jana Amose Komenského - Červený kostel 7 minut chůze. Hrad Špilberk 17 minut chůze. Rádi Vám doporučíme zajímavá místa v Brně a vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.

Ověření dostupnosti a ceny

Naše apartmány

Apartmán na Vodní

Vodní 1a
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz


 

Apartmán Jakubské náměstí

Jakubské nám. 7
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmán Voyages

Jakubské náměstí 6
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmánový dům Kopečná

Kopečná 3
Brno 602 00

tel.: +420 722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz