Ubytování v Brně

Toužíte po ubytování v atraktivní lokalitě, nespokojíte se s holými hotelovými pokoji, hledáte nadstandard a soukromí za rozumnou cenu? Náš moderně zařízený apartmán v centru města vám nabídne vše, co byste během svého pobytu v Brně mohli potřebovat.

Je spousta lokalit, ve kterých lze nalézt ubytování v Brně. Jsou však některé, které předčí všechny ostatní. Mezi ty nejatraktivnější patří střed města. Ubytování Brno centrum je skutečně jedinečné. A to hned z několika důvodů.

Nejenom, že jste v centru veškerého dění ve městě, ale zároveň máte klid, díky klidné lokalitě, kde se apartmá nachází.

Brno si pro jeho genius loci zamilovalo mnoho slavných osobností. Mezi ty nejznámější bezpochyby patří Leoš Janáček, architekt Ernst Wiesner a mnozí další. Zamilujete si ho i vy?

Už žádné dojíždění do centra Brna

Hledáte ubytování, odkud to bude všude kousek a nebude zapotřebí složitě dojíždět z periferie města? Pak je náš apartmán jako stvořený pro Vás. A je jedno, jestli přijíždíte na jednu, nebo více nocí. Nebo snad hledáte dlouhodobější ubytování? Jsme připraveni na vše a rádi vám ve vašich požadavcích vyhovíme.

Díky vynikající poloze apartmá nebudete muset za poznáním, zábavou, či veletrhy autem vůbec vyjíždět. Do úplného centra ani nemusíte využívat městské hromadné dopravy. Pěšky vám totiž cesta zabere pouze pár minut.

S ubytováním v centru Brna je turista v bavlnce

Jste turisté, kteří přijíždějí do druhého největšího města České republiky za památkami, zábavou, nebo poznáním a přemýšlíte, kde se ubytovat? Pak jsme přesvědčeni, že pro vás máme řešení. Ubytování Brno centrum. Na dosah ruky, od nejznámějších památek v Brně. Jen pár kroků, od historického centra, ve kterém si každý přijde na své. Spousty restaurací, barů, obchodů, rozmanité kavárny a další podniky, které mají co nabídnout. Už nemusíte řešit jízdenky na městskou dopravu, abyste se dostali do centra. Již nemusíte řešit drahé taxíky, nebo noční spoje. Náš apartmán v centru Brna čeká na vaši první návštěvu!

Za prací v centru Brna

Náš apartmán je určen nejen pro turisty, ale i pro návštěvníky, kteří do Brna přijíždějí za prací. Jeho poloha je výhodná i pro Vás, kteří potřebujete dobré zázemí pro nerušený odpočinek, přičemž oceníte napojeni na centrální dopravní infrastrukturu města, po které se rychle dostanete kamkoliv je třeba.

Přijíždíte-li ze směru od dálnice, máme pro Vás vynikající zprávu. Až vjedete do Brna, bude totiž zbývat méně než 10 minut cesty k našemu apartmá.

Víme, jak důležité je pro Vás, být neustále na příjmu a v centru dění. Proto kromě vynikající polohy apartmá je klientům plně k dispozici rychlé optické připojení k internetu. 

Ověření dostupnosti a ceny

Naše apartmány

Apartmán na Vodní

Vodní 1a
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz


 

Apartmán Jakubské náměstí

Jakubské nám. 7
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmán Voyages

Jakubské náměstí 6
Brno 602 00

tel.: +420722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz

 

Apartmánový dům Kopečná

Kopečná 3
Brno 602 00

tel.: +420 722275337
e-mail: info@vcentrubrna.cz